אמיו ישראל: mu israel משחק muonline או בשמו בעברית אמיו

אמיו ישראל או mu israel או אמיו הוא משחק תפקידים רב משתתפים שנוצר בשנת 2000

אמיו ישראל קוסם לילית
אמיו ישראל עברית  |    :שפה
אמיו ישראל אפקט קוסם אמיו ישראל אפקט לילית אמיו ישראל אפקט אש אמיו ישראל אפקט אש שני הצטרפות אמיו ישראל

BATTLE PASS SEASON 14 IS OUT!

Every 4 month new season is coming,
Upgrade now for ELITE and get Ice Sets!

25/02/2024

GAME EVENTS

Weekly Events every Friday by our server staff- starting at 14:00 until 15:30!

26/08/2021

UNIQUE CASTLE SIEGE

Fight against all server guilds, every Thursday [20:00] at Loren Valley

26/08/2021

UNIQUE MU OFFICIAL DISCORD

Join our discord server to meet new players and get a chance of winning WEEKLY GIVEAWAYS!

26/08/2021

אמיו אונליין (MUonline) הוא משחק תפקידים ברשת. זהו משחק פנטזיה תלת ממדי ברוח ימי הביניים.
עלילת המשחק מבוססת על ספרו של ג''יימס צ''רצ''וורד "היבשת האבודה מו". לפי הספר, מו היא אחת היבשות שנעלמו מתחת לפני הים, כמו אטלנטיס ולמוריה. על פי עלילת המשחק, היבשת MU, שבעבר נשלטה על ידי קיסרים אדירים, נקלעה למלחמות בין שליטיה הרבים והעלובים. אנטונידס, אחד השליטים, הונה והביא בטעות ליבשת שד. כל שליטי היבשת נהרגו, ובהיעדר יורש, תקוות היבשת תלויה בהרפתקנים שאמורים לאחד כוחות, להילחם בשד, ולהחזיר את השלום והשלווה ל-MU.
כל שחקן מתחיל את המשחק בתור אחת מבין שלוש דמויות בסיסיות: אביר אפל, קוסם אפל או אלפית קשתית. עם הזמן, הדמות צוברת ניסיון והצלחות, והרמה של הדמות עולה. במקרים מסוימים, כאשר הרמה של הדמות עוברת סף מסוים, יש לדמות יכולת לעבור שינוי צורה ולהפוך לדמות מסוג אחר, בעלת יכולות מתקדמות יותר.


דמויות


אבירים:


• לוחם אפל (Dark Knight): הדמות הבסיסית ביותר מבין האבירים. אביר אפל יכול להשתמש במגוון רחב של כלי נשק: חרבות,סכינים ואלות. לאביר האפל יש יריב קבוע, והוא הקוסם האפל. לאחר שהוא צובר ניסיון ועולה ברמות, האביר יכול לעבור שינוי צורה, ולהפוך לאביר להב.


• אביר הלהב (Blade Knight): דמות אביר חזקה יותר מהאביר האפל. לאביר הלהב יש יותר עוצמה, יותר מיומנויות, ויכולת להשתמש במבחר גדול יותר של כלי נשק. גם לאביר הלהב יש יריב קבוע: אדון הנשמות.
כחלק של העונה השלישית הפרק הראשון גם כאשר אביר הלהב צובר מספיק ניסיון הוא מסוגל לעבור שינוי צורה ולהפוך ל"אדון הלהב (Blade Master)".
"אדון הלהב (Blade Master)" :דמות אביר חזקה יותר מאביר הלהב. לאדון הלהב יש יותר עוצמה, יותר מיומנויות, ויכולת להשתמש במבחר גדול יותר של כלי נשק. גם לאדון הלהב יש יריב קבוע: אדון נשמות עוצמתי.וכתוסף לעונה השלישית, לאדון הלהב יש יכולת ללבוש זוג כנפיי לוחם רמה שלישית.לאחר רמה 200 לאביריי הלהב ולאדוני הלהב יש אפשרות לבצע משימה שבסופה השחקן רוכש מימנות נוספת וחזקה הנקראת "קומבו (Kombo)" בכדיי לבצע סקיל זה על השחקן לתקוף בעזרת 3 סקילים בסדר הבא:
1.סקיל החרב
2.שיסוע מסובב
3.דקירת המוות

קוסם:


• קוסם אפל ( Dark Wizard ): הדמות הבסיסית ביותר מבין דמויות הקוסמים. לקוסם האפל יש יכולת לבצע כשפים שונים המשפיעים על היריב. הקוסם יכול להקפיא את היריב, להרעיל אותו, או לשרוף אותו. הקוסם האפל יכול להשתמש גם בכשפי הגנה, כגון יצירת מגן סביבו. הקוסם מוגבל ביחס לאבירים במבחר כלי הנשק בהם הוא יכול להשתמש, אך יש לו אפשרות להחזיק מטות שיגבירו את כוח הקסם שלו. לאחר שהוא צובר ניסיון מספיק, יכול הקוסם להפוך לאדון נשמות.


• אדון הנשמות ( Soul Master ): דמות קוסם חזקה יותר מהקוסם האפל. לאדון הנשמות יש יותר כוח קסם מגוון רחב יותר של כשפים,סוגי סטים ומטות.
כמו כן כאשר אדון הנשמות צובר מספיק ניסיון, יכול אדון הנשמות להפוך לאדון נשמות עוצמתי.


אדון נשמות עוצמתי (Grand Soul Master) :דמות קוסם חזקה אף יותר מאדון הנשמות. לאדון הנשמות העצמתי יש יותר כוח קסם מגוון רחב יותר של כשפים,סוגי סטים ומטות. וכתוסף לעונה השלישית, לאדון הנשמות העצמתי, יש יכולת ללבוש זוג כנפיי קוסם רמה שלישית. לאחר רמה 200 לאדוני הנשמות ואדוני הנשמות העצמתיים יש יכולת לבצע משימה שבסופה השחקן יכול לרכוש את הכישוף הנדיר והחזק ביותר הנקרא "נובה (Nova)"


אלפיות:


• אלפית (Elf): היא קשתית רבת עוצמה שמשתמשת בחץ וקשת כדי לפגוע ביריביה. האלפיות יכולות להחזיק רק חרבות ואלות מתוך מבחר קטן, וקשתות. לאלפיות יש כוח זימון מפלצות, שבאמצעותו הן יכולות לגרום למפלצות להכות ביריביהן. לדוגמה, האלפיות יכולות להיעזר בקרב במפלצת באלי (Bali) שאותה הן מזמנות, על אף שמפלצות אלה פוגעות לרוב באלפיות. לאחר שהאלפית מגיעה לרמה מסוימת, יש לה יכולת להפוך לאלפית מוזה.לאלפית יש גם קסמים ייחודיים רק לה שנקראים באפים-Buffs-שמחזקים את כח ההגנה שלה וכוח ההתקפה שלה ובכך היא הופכת לשימושית ביותר.לכנפיים שלה יש צורה של כנפיי פייה ולכן הן נקראות כנפיי פייה/שדון(Fairy Wings).


• אלפית מוזה (Muse Elf): פיתוח של האלפית,בעלת מבחר אדיר של קשתות ורובי קשת,סטים עצמתיים ובשלב מתקדם של המשחק יכולה לעבור עוד פיתח ולהפוך לאלפית גבוהה.
• אלפית גבוהה(High Elf):פיתוח של האלפית המוזה,מקבלת יכולת לשלוט (מהעונה השלישית פרק 2)בקשתות רבות עוצמה,בסטים חדשים ובכנפיים חדשות ברמה 3-כנפיי האשליות(Wings of Illusion)


• המזמנת(Summoner):דמות חדשה שהצטרפה למשחק בעונה השלישית פרק 2.למזמנת יש קסמים וכנפיים ייחודיים לה והיא יכולה לשלוט גם בחלק קטן של הקסמים של קוסם אפל ובטווח רחב של קסמים משל עצמה.היא נקראת מזמנת משום שיש לה מגינים שיש להם יכולת לזמן מפלצת בעלת כוח חזק.ברמה מסוימת היא יכולה לעבור שינוי ולהפוך למזמנת ארורה.


• מזמנת ארורה(Bloody Summoner):פיתוח של המזמנת,בעלת סטים וכלי נשק חזקים במיוחד ובעלת כנפיים חדשות.בשלב מתקדם יותר של המשחק היא הופכת לגבירת הממדים.


• גבירת הממדים(Dimension Master):פיתוח של המזמנת הארורה, בעלת טווח אדיר של סטים וכלי נשק חדשים וכנפיים רמה 3 חדשות.
(wings of violent wind).


דמויות אחרות:


• גלדיאטור קסום ( Magic Gladiator ): דמות שמשלבת יכולות של קוסמים ושל אבירים. ניתן ליצור דמות של גלדיאטור קסום רק לאחר שדמות קודמת - מכל סוג - הגיעה לרמה 220. הגלדיאטור הקסום יכול להשתמש במטות של קוסמים, אך גם חרבות וסכינים של אביר. לגלדיאטורים הקסומים אין יכולת לעבור שינוי צורה ולהתפתח. כמו כן הגלדיאטור הקסום מוגבל בסוגי המטות והחרבות. גלדיאטור קסום יכול להשתמש רק בסוגיים החלשים של נשקיי הלוחם, מטות הקוסם, והמיומנויות שלהם. לגלדיאטור קסום יש נשק סטים וכנפיים המיוחדים אך ורק לו. כתוסף לעונה השלישית לגלדיאטור הקסום יש יכולת להשתמש במגוון רחב וחזק יותר של נשק כנפיים וסטים.


• שליט הדו-קרב (Duel Master):פיתוח של הגלדיאטור הקסום שמסוגל לשלוט בטווח עצום של כלי נשק וסטים חדשים מהעונה השלישית של המשחק(פרק 2)וגם מקבל אפשרות לכנפיים ברמה 3 (Wings of Hurricane).


• שליט אפל (Dark Lord): הדמות החזקה ביותר במשחק. ניתן ליצור דמות מסוג זה רק כאשר דמות אחרת מגיעה לרמה 250. דמות זו משלבת את היכולות של כל שאר הדמויות. כבר ברמות נמוכות היא חזקה יותר מדמויות אחרות באופן משמעותי. דמות זאת יכולת לפקוד על חיות כגון:עורב אפל וסוס אפל. דמות זאת בניגוד לדמויות אחרות יכולה להכיל 80 אנשים (אך זה תלוי ברמה שלה). גם דמות זו אינה יכולה להתפתח ולשנות צורה. כתוסף לעונה השלישית לאדון האפל יש סוגים נוספים של סטים ונשק וגלימה חדשה.


• אדון הקיסרים (Lord Emperor):פיתוח של השליט האפל שמהעונה השלישית(פרק 2) מקבל גם הוא טווח עצום של כלי נשק וגלימה מפותחת ברמה שלישית.(mantle of monarch).


אירועים – Events


טירת הדם - Blood Castle


במשימת "טירת הדם"(Blood Castle), השחקן יצטרך להציל את המלאך הראשי.
לפני התחלת הקווסט תהיה הודעה: " Minute(s)left before entery Blood Castle __".ה __ הוא מספר הדקות. בהתחלה זה יהיה 5, אחריי דקה 4, 3 וכו''.כדי להיכנס לטירה צריך לאסוף עצם מדממת וכישוף המלאך הראשי.כל כישוף ועצם מסומנים במספר.לרמות הכי גבוהות(311-400) צריך לאסוף +7. ל-311-281 צריך +6, 231-281 +5, +4 זה 230-181;+3 זה 131-180,+2 2130-81, ו+1 זה 15-80. הטירה מתחלקת ל3 חלקים: המקום הבטוח, הגשר והטירה. כשהמשימה מתחילה,צריך להרוג 40 מפלצות על כל שחקן שנמצא בטירה.המקסימום אנשים שיכולים להיכנס הוא 10. אחריי שחיסלו את המפלצות, המעבר לשער נפתח וצריך לפרוץ את השער.אחריי פריצת השער נכנסים לטירה וצריך להרוג מספר מפלצות להפעלת קודקוד קסם. אם יש 1-3 צריך שני קודקודים,3-5 שישה קודקודים ו5-10 עשרה קודקודים.כשהקודקוד מלא מופיע פסל הקריסטל הקדוש.השחקן שישבור את הפסל יוכל לקחת את נשקו של המלאך.הנשק מביא בזמן המשימה כוח נוסף.הכוח שניתן תלוי בסוג הנשק.כשמביאים למלאך את הנשק מקבלים תכשיט ברכה(בלס), כמספר החברים ב"פארטי" שנמצאים בטירה לידך.המספר המקסימלי הוא 6. את המשימה ניתן לעשות כל שעה, כשהשעון מראה על השעה הזאת: 30:__ ;השעה צריכה להיות שעה וחצי.

טירת התוהו ובוהו - Chaos Castle


במשימת "טירת הכאוס" (Chaos Castle), שחקנים מתקבצים באזור יחסית קטן ומוגבל לתזוזה.במשימה כל השחקנים לבושים אוטומטית בבגדים זהים ובנשקים המאפיינים את הדמות לאחר כ-5 דקות של התמקמות מגיעות מפלצות שנראות כמו השחקנים סביב כדי להקשות על השחקנים להרוג זה את זה מיד (כדי למנוע הפרעות זה מצד זה. למשימה זאת ניתנות 15 דקות.זה שהורג את כל המפלצות והשחקנים לפני שהגבלת הזמן עוברת מבלי למות או ליפול לתהום זוכה בפרס:60% שהזוכה יקבל תכשיט חיים, 39% שהזוכה יקבל תכשיט יצירה, ו1% שהזוכה יקבל חפץ מיוחד("אקס").


ריבוע השטן - Devil Square


במשימת "ריבוע הרשע" השחקנים עומדים במפה מרובעת ובה מפלצות מכל המפות, כאשר כל כמה דקות באות מפלצות חזקות יותר, והריבוע הולך וקטן. המטרה במשימה הזו היא להיות האחרון ששורד וצובר כמה שיותר נקודות.
כדי להיכנס לריבוע צריך להשיג 2 חלקים-עין שטן ומפתח השטן, כל עצם ומפתח מסומנים במספר-לרמות הכי גבוהות(281-400) צריך לאסוף +6, ויהלום כאוס. את הכל מכניסים למכונת הכאוס ומה שיוצא זו הזמנת השטן, אותה מביאים לצ''ארון שנמצא בערים מסוימות ודרכו נכנסים לריבוע.
לפני התחלת הקווסט תהיה הודעה: " Minute(s)left before Devil Square opens __".ה __ הוא מספר הדקות. בהתחלה זה יהיה 5, אחריי דקה 4, 3 וכו''. לאחר מכן יש הודעה "The gates of Devil Square are open" ולאחר מכן יש זמן מוגבל לכניסה לריבוע-4 דקות. בתום 4 דקות לא ניתן להיכנס לריבוע.
המנצח-האחרון ששורד. אם יש כמה כאלה, המנצח הוא זה שקיבל הכי הרבה נקודות(זה שהרג הכי הרבה מפלצות). הפרס למנצח-EXP.